merdiven silim

İzmit Laminat Parkeci Ustası

İzmit Laminat Parkeci

İzmit laminat parkeci yer döşemeleri konusunda akla ilk gelen malzeme olarak parkeleri kullanır. Yapı olarak doğal materyaller içermesi sebebiyle zeminlerin kaplanması işleminde en çok tercih edilen işlevsel ürünlerdir.

Çamsan-Klasik-Bergama-Modeli
Çamsan-Klasik-Bergama-Modeli

Hem ekonomik olmaları hem kullanım rahatlığı sağlamaları sayesinde günden güne artan talepler doğrultusunda yenilenmekte ve model çeşitliliği sağlamaktadır. İstenilen ya da arzu edilen desenin uygun özellikteki bir ahşaba yapıştırılması ile ortaya çıkan bu laminat ürünler aynı zamanda ısı ve ses konusunda da son zamanlarda oldukça başarılıdırlar.

Çıkan ürünler direkt olarak altına serilen şilte uygulamasının ardından döşenebilir ve hızlı bir şekilde montaj işlemi gerçekleştirilir.

Uygun süpürgelikler ile kenar ve köşeleri tamamlanarak görüntü daha şık bir hale getirilir. Biten döşeme işlemlerinin ardından fazladan yapılacak herhangi bir işleme gerek duyulmaz. Bakım olarak cila gibi uygulamalara gerek duyulmaz.

Parke Modelleri Nelerdir?

Parke modelleri kişilerin zevklerine ve yaşam alanlarının içerdiği atmosfere göre tercih edilmelidir. Açık ve koyu tonlarında onlarca renk seçeneği bulunan kaplamalar, döşeme işleminin ardından alana ferah bir hava katarak ortamı zenginleştirir. En çok tercih edilen parke renkleri ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Gri parkeler
  • Açık meşe rengi parkeler
  • Vintage eskitme parkeler
  • Ceviz rengi parkeler
  • Meşe rengi parkeler

Mekân özellikleriyle uyumlu seçilen renkler dekorasyon standartlarının üzerinde bir görünüm elde etmenizi sağlar. Geniş ve dar mekân algılarını da değiştirme imkânı sunarak yaşam alanlarında görsel sihirler yaratma fırsatı verir.

Parke Fiyatları Ne Kadardır?

Günümüzde oldukça hızlı değişen ekonomik şartlara uyum sağlamak için parke fiyatları da değişkenlik gösterebilir. Kaplama yapılacak alanın metrekaresi üzerinden hesaplanarak fiyatlar oluşturulur. Aynı zamanda ürünün renginden malzemesine hatta firmasına kadar farklılık gösteren etmenler de bu fiyatlandırmaları etkileyebilir.

Kullanımı rahat ve pratik olan zemin döşemeleri alanında güven veren firmamız her kalitede bulunan ürün çeşitliliği ile bütçe dostudur. Ürünlerin montaj işlemini makul sürelerde ustaca tamamlayan ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bilgi ve tecrübesiyle oldukça donanımlı olan ustalarımız sayesinde defalarca tekrarlanan hatalardan uzak bir şekilde işlemler tamamlanır. Bu profesyonellikten faydalanmak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Lake süpürgelik modelleri için tıklayınız.

Süpürgelik montajı nasıl yapılır ?

En çok tercih edilen parke renkleri nelerdir ?

Parke modelleri nelerdir ?

Similar Posts