Çamsan-Silver-Sakarya-Meşe-Modeli

Maltepe Parkeci Ustası

Maltepe Laminat Parkeci

Yasadığımız süreç boyunca insan olarak kullandığımız, hayatımıza dahil ettiğimiz, vazgeçemediğimiz, onlarca nesne, eşya olabilir. Bizlere en yakın olan yaşam alanlarımız dan başlarsak pek çok şey art arda sıralayabiliriz. Tabandan tavana, ev içi kullanılan sabit unsurlardan biri parkelerdir. Maltepe laminat parkeci ise size vazgeçemeyeceğiniz hem dokusu hem rengi hem de kalitesiyle her daim alanında lider bir hizmet sunar. Zemin kaplama konusunda özgün ve dinamik bir tarz yakalayan Maltepe laminat parkeci, güven duyulan bir firma olarak kariyerini her geçen gün ilerletir.

Çamsan-Klasik-Efes-Çam-Modeli

En Çok Tercih Edilen Parke Renklerini Merak Ettiniz mi?

Son zamanlarda modern yaşamın getirmiş olduğu yenilenme ve değişme eylemlerine kayıtsız kalamayan zemin kaplamaları, çeşitli renk ve dokularıyla bu dönüşümün içerisinde kendine yer edinmiştir. En çok tercih edilen parke renklerinin önceden bilinmesi dekorasyonun tamamlanmasında size oldukça yardımcı olur. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Gri parkeler
  • Açık renkli parkeler
  • Vintage eskitme parkeler
  • Ceviz rengi parkeler
  • Meşe rengi parkeler

Zemin kaplamasının rengine karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken, önemi büyük maddeler de bulunur. Size yardımcı olacağını düşündüğümüz sırlarımızı paylaşıyoruz:

  • Mekan özellikleri (ev, ticari işletme, alışveriş merkezleri vb.)
  •  Kaplama yapılacak mekanın alan ölçümü
  • İç dekorasyon unsurları (duvar, dolap, kapı)
  • Mekanın hangi alanlardan ne yoğunlukta ışık aldığı.

Kullanılacak alana göre seçtiğiniz parke rengi, yaşam alanınızdan tam fayda sağlamanıza yardımcı olur. Küçük ve dar alanlar açık renkli parke modelleriyle dinamizm kazanır ve daha işlevsel görünür. Son zamanların minimalist yaklaşımıyla ön plana çıkan özellikle açık gri parke modelleri kesinlikle temiz görünümün temsilcisidir. İz yapmayan, kolay ve pratik temizlik sağlayan bir de kalitesiyle şık bir görüntü oluşturan parkeler evlerin en geniş yer kaplayan iç yapı unsurlarındandır. Durum böyleyken tercih edilen parkeler ve onların en önemli eşlikçisi süpürgelikler ayrıca parke ve süpürgeliklerin montajı yarattığı etki açısından ele alındığında hayli önem arz etmektedir.

Ekonomik Olması Önemli: En Uygun Parke Fiyatı Nedir?

En uygun parke fiyatı, elbette kullanılan malzemesine göre, incelik ve kalınlığına ve miktarına göre farklılıklar gösterebilir. Uygun fiyatlara alacağınız parkeniz hem dayanıklı hem de sağlığınıza uygun şekilde üretilmiş olmalıdır. Fiyat performans ürünlerine ev sahipliği yapan firmamız hem kalitesinden hem prensiplerinden hem de sizlerin tercihlerinden ödün vermeksizin memnuniyet sağlamayı kendine ilke edinir. Bu memnuniyetin parçası olmak istiyorsanız hem cebinizi hem evinizi düşünüyorsanız, alacağım ürün sağlam ve nitelikli olmalı üstelik ustaca montajı yapılmalı diyorsanız hiç vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Lake Süpürgelik Modelleri İçin Tıklayınız

Süpürgelik Montajı Nasıl Yapılır ?

Parke Modelleri

Similar Posts